Prima látky, Prima Obchod

Rádi tvoříte z různých druhů látek, či rádi šijete? Pak je stránka Prima Obchod přímo pro vás. Naleznete zde nepřeberné množství tvořících pomůcek, dekoračních látek a doplňků, které určitě ozvláštní váš výtvor. Pokud hledáte originální vzory látek, pak navštivte stránky Prima Obchod. Dekorační látky zde seženete za rozumné ceny a určitě si zde vybere každý. Vzorované látky jsou vhodné například pro dečky, pro kabelky anebo například pro nyní populární polštářky s šantou kočičí. Naopak jednobarevné dekorační látky využijete třeba na povlaky na polštáře. Na výběr máte z několika materiálů.

satén

Fleece je hodně oblíbený ve výrobě sportovního vybavení. Je to hebká látka, která nekouše a zahřeje. Dále flanel, ze kterého se často vyrábějí košile. Hebké povlečení nebo pyžamo můžete ušít z mikroplyše, je to velice příjemná, hebká látka. Pokud jste více přírodní typ, určitě vaše oko zaujme látka z přírodní juty, která je vhodná třeba na prostírání. Krajky jsou velice populární nejen u dámského spodního prádla, ale i u různých tanečních dresů. Další hebká látka je satén, který je vhodný na spodní prádlo, šaty a různé druhy oblečení. Ještě bych zde zmínila taktéž oblíbený šifon, látka, která je průhledná, za to ale velmi pevná.

vzory látek

Využívá se hojně na vlečky u šatů a na závoje. Na stránkách můžete objednávat již od 0,5 metru. Firma se snaží produkty vždy poslat co nejrychleji, abyste na zboží nemuseli dlouho čekat. Máte na výběr z několika druhů dopravy – prostřednictvím České pošty – balíček vám zašlou přímo na vaší adresu, nebo na adresu balíkovny, nebo na adresu vámi zadané pošty, doprava GLS – na vámi zvolenou adresu či na výdejní místo, nebo Zásilkovna – na vámi zvolené výdejní místo. Zaplatit můžete dobírkou, platbou online, nebo bankovním převodem. Číslo bankovního účtu vám po obdržení objednávky zašle firma emailem, nebo můžete číslo vyhledat na jejich stránkách.