Zboží

Prima látky, Prima Obchod

Rádi tvoříte z různých druhů látek, či rádi šijete? Pak je stránka Prima Obchod přímo pro vás. Naleznete zde nepřeberné množství tvořících pomůcek, dekoračních látek a doplňků, které určitě ozvláštní váš výtvor. Pokud hledáte originální vzory látek, pak navštivte stránky Prima Obchod. Dekorační látky zde seženete za rozumné ceny a určitě si zde vybere každý. Vzorované látky jsou vhodné například pro dečky, pro kabelky anebo například pro nyní populární polštářky s šantou kočičí. Naopak jednobarevné dekorační látky využijete třeba na povlaky na polštáře. Na výběr máte z několika materiálů.

satén

Fleece je hodně oblíbený ve výrobě sportovního vybavení. Je to hebká látka, která nekouše a zahřeje. Dále flanel, ze kterého se často vyrábějí košile. Hebké povlečení nebo pyžamo můžete ušít z mikroplyše, je to velice příjemná, hebká látka. Pokud jste více přírodní typ, určitě vaše oko zaujme látka z přírodní juty, která je vhodná třeba na prostírání. Krajky jsou velice populární nejen u dámského spodního prádla, ale i u různých tanečních dresů. Další hebká látka je satén, který je vhodný na spodní prádlo, šaty a různé druhy oblečení. Ještě bych zde zmínila taktéž oblíbený šifon, látka, která je průhledná, za to ale velmi pevná.

vzory látek

Využívá se hojně na vlečky u šatů a na závoje. Na stránkách můžete objednávat již od 0,5 metru. Firma se snaží produkty vždy poslat co nejrychleji, abyste na zboží nemuseli dlouho čekat. Máte na výběr z několika druhů dopravy – prostřednictvím České pošty – balíček vám zašlou přímo na vaší adresu, nebo na adresu balíkovny, nebo na adresu vámi zadané pošty, doprava GLS – na vámi zvolenou adresu či na výdejní místo, nebo Zásilkovna – na vámi zvolené výdejní místo. Zaplatit můžete dobírkou, platbou online, nebo bankovním převodem. Číslo bankovního účtu vám po obdržení objednávky zašle firma emailem, nebo můžete číslo vyhledat na jejich stránkách.

Podobné příspěvky