Zboží

Dámské legíny

Patřím k těm lidem, kteří opravdu moc rádi sportují, a tak jsem si řekla, že abych neměla jen plavání a jízdu na kole, mohla bych třeba začít běhat. A už dříve jsem běhala, a to na základní škole. A musím říct, že mě to velmi bavilo. Běhání jsem brala opravdu jako zábavu a taky způsob, jak si udržet svou postavu v pohodě. Vždycky jsem byla štíhlá a nedokázala jsem si představit, že bych třeba nabrala deset nebo dvacet kilo. Nechtěla jsem být vůbec obézní. Takže jsem se dala do opravdu kvalitního sportování, které mě hodně bavilo. Nejlepší na tom je, že při sportu potkáte opravdu hodně lidí a taky se z těch lidí můžou stát nejenom známí, ale taky kamarádi anebo dokonce i životní partner.

Legíny jsou pohodlné.

Mě se to takhle stalo už sice dvakrát, ale jsem za to ráda. Našla jsem si prvního partnera, když jsem běhala v parku. A běhala jsem tam už asi po páté, když jsem tam našla druhého běžce, se kterým jsem to později dala do kupy jako běžecká dvojka. A bylo to opravdu prima, bavilo nás to. Taky jsem si potom na běhání pořídila běžecké legíny s kapsou na mobil.

Moc ráda běhám.

A běžecké legíny s kapsou na mobil jsem chtěla kvůli tomu, abych si mohla psát svým sportovním protějškem. A opravdu jsme spolu byli skoro každý den, ale žádná velká láska to z toho nebyla, což mě kapku zamrzelo. A to se mi stalo až napodruhé, když jsem při nákupu běžeckých legín s kapsou na mobil potkala svého nynějšího partnera. Opravdu se milujeme a jsme rádi, že máme také stejné záliby. Přítel má rád na běhání volnější oblečení, jako třeba například šustivé kalhoty, zatímco já dávám přednost běžeckým legínám s kapsou na mobil. Myslím si, že to je velmi praktické, protože se bez mobilu nehnu a chci mít mobil i při sportu u sebe, takže běžecké legíny s kapsou na mobil jsou pro mě jako dělané. A vy taky už máte své běžecké legíny s kapsou na mobil?

Podobné příspěvky