Lidem, kteří na internetu něco hledají, se ne vždy poštěstí najít to nejlepší. Ale kdo hledá na našem webu, tomu se obvykle poštěstí najít právě to nejlepší.

Business

Opět se budete usmívat

Je to tak, mnoho lidí své úsměvy před okolím skrývá z jednoho pro https://www.respekt.cz/tydenik/1994/10/o-obecniho-blazna-se-postarame stého důvodu, stydí se. Stydí se za stav svých zubů, za jejich nedokonalosti nebo dokonce chybějící kousky. Dnešní doba tomu bohužel nahrává i díky těžko dostupné zubařské péči, kdy pacienti často musí jezdit do vzdáleného města, aby se nechali ošetřit a čekací lhůty na vstupní vyšetření jsou i několik měsíců dlouhé.

zubařské ošetření

Ale nebojte se, teď jsme tu my a otevíráme pro vás další ordinace. Stomatologie Praha, Mělník nebo Dolní Počapy jsou nyní otevřeny novým dospělým i dětským pacientům. Nabízíme vám služby vysoké kvality a máme smlouvy s většinou velkých českých pojišťoven.

Naše stomatologické kliniky mají všechna potřebná pracovitě, nebudeme vás tedy kvůli náročnějším zákrokům nebo méně obvyklým procedurám odesílat na jiná pracoviště. Vše vyřešíme u nás a o vás se bude starat náš proškolený a empatický personál.

Poskytujeme stomatologické služby na vysoké úrovni a využíváme nejmodernější diagnostické i léčebné metody. Samozřejmostí je pro nás individuální a empatický přístup ke každému pacientovi. I když máte špatnou zkušenost se svým předchozím zubním lékařem, nebo je vaše dítě malé a bojí se ošetření, můžeme vám zaručit, že uděláme maximum pro to, aby vaše návštěva proběhla v klidu a přátelské atmosféře.

dětská zubařka

Kromě klasických stomatologických služeb v našem centru můžete využít služeb dentální hygieny a estetické stomatologie. Pravidelná dentální hygiena a správný postup při čištění zubů je tou nejlepší prevencí proti pozdějším invazivním zákrokům. A pokud chcete vylepšit svůj úsměv, například vybělit zuby nebo je mít konečně rovné, u nás budete v nejlepších rukách. Postaráme se o vás a společně vybereme řešení, které vám bude vyhovovat časově i finančně. Objednejte se ještě dnes, těšíme se na vaši návštěvu v naší ordinaci.

Recommended Articles