Business

Autopůjčovna v Praze vám umožní pobyt na dovolené kdekoli v České republice

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/1535508-zpravodaj-ct-odpoved-bratislavy-si-v-mnohem-protireci 8pt“>Když si v Praze vypůjčíte vůz a rozhodnete se vzít rodinu na výlet, kam se vydáte? Máte nějaký plán nebo alespoň zevrubnou představu o zajímavých trasách? Pokud ne, je jisté, že s pronájmem vozu získáte výhodu v tom, že se můžete plně soustředit na její výběr, aniž byste museli řešit technické a servisní záležitosti kolem vozidla. Vozy z autopůjčovny v Praze jsou prověřené, splňují všechny potřebné náležitosti při případné silniční kontrole i v samotném provozu a máte v zádech i havarijní pojištění pro případ autonehody. Doporučujeme vám však zajistit vlastní pojištění, to pro situace, že vlastní vinou způsobíte na vozidle škodu.

provoz na dálnici

Z Prahy rovnou za nosem

Kdo si naplánuje, že o víkend vezme rodinu někam do přírody, a pronajímá si vůz z Prahy, má výhodu v tom, že na každé ze silničních tras, směřujících z hlavního města, máte dostatek zajímavých míst. Po dálnici D7 je to Přírodní park Džbán a České Středohoří, po dálnici D8 se kromě Českého středohoří přiblížíte Lužickým horám a Národnímu parku České Švýcarsko, dálnice D10 vás nasměruje do Českého ráje, k Máchovu jezeru a do Jizerských hor, dálnice D11 do východní části Krkonoš a do Orlických hor a Jeseníků, dálnice D1 do Posázaví, dálnice D3 na Českobudějovicko, Českokrumlovsko, Táborsko, Třeboňsko a do Novohradských hor a blíže České Kanadě, dálnice D4 na Šumavu, dálnice D6 do Karlových Varů a do Krušných hor a konečně dálnice D5 do okolí řeky Berounky.

město Tábor

Jak vidíte, paprskovitě vedené dálniční tahy vás vždy zavedou do lokalit turisticky atraktivních, kde můžete s rodinou trávit volné víkendy i týdenní či čtrnáctidenní dovolenou, a výhodou dálnic je, že vás s těmito místy spojí velmi rychle. Na cestách tak můžete trávit omezený čas a věnovat se volnočasovým aktivitám v mnohem širším měřítku, než při cestování veřejnými hromadnými prostředky.

Podobné příspěvky