Business

Zpestřete firemní večírek

Mnoho firem pořádá pro své zaměstnance firemní vánoční ? oslavy. Objedná se salónek v restauraci a firma zaplatí jídlo a někdy i pití pro všechny zaměstnance. Ale co dál? Nechat zaměstnance, ať se jen baví mezi sebou nebo jim zorganizovat nějakou zábavu? To může být docela nuda a zaměstnanci to mohou brát spíše jako povinnost se zúčastnit, než jako příležitost popovídat si s kolegy z firmy a příjemně se pobavit. Proto je vhodné na večírku připravit program, který nemusí trvat dlouho, ale navodí atmosféru a hlavně pobaví všechny zúčastněné.

večírek

Firemní večírek může být spojený se zábavou, kterou nabízí daná restaurace. Může to být bowling, šipky, nebo kulečník, ale pokud máte větší firmu, na všechny zaměstnance se během večera bohužel nedostane. Můžete tedy zorganizovat zábavu jinak. Můžete pozvat baviče. Koho? Může to být někdo ze stand up komiků, kteří předvedou svou show. Také můžete pozvat kouzelníka. Zatímco stand up komik své představení pouze předvede na pódiu, kouzelník Vaskouzelnik.cz může posluchače vtáhnout do své show a na některá kouzla si je vtáhne na pódium. Nebo bude obcházet kolem stolů a bude předvádět své triky s hbitými prsty přímo před očima vašich zaměstnanců. Zábava tím bude více zajímavá a pro diváky jistě poutavá.

kouzelník

A co na závěr večera, když je zábava rozjetá a lidé už trochu ztratili zábrany? Co takhle karaoke? Určitě se najdou odvážlivci, kteří si rádi zazpívají a mnozí mohou příjemně překvapit svým hlasem.

Firemní vánoční večírky jsou formou odměny pro vaše zaměstnance. Dáváte jim najevo, že si jejich práce vážíte. Udělejte jim nezapomenutelný večírek spojený i s programem a nejen s jídlem a pitím. Uvidíte, že se pak o večírku bude dlouho mluvit a vaši zaměstnanci se na vás budou usmívat. Navodíte tím lepší atmosféru ve firmě a zaměstnanci se budou těšit, co si vymyslíte na dalším večírku.

Podobné příspěvky