Lidem, kteří na internetu něco hledají, se ne vždy poštěstí najít to nejlepší. Ale kdo hledá na našem webu, tomu se obvykle poštěstí najít právě to nejlepší.

Zboží

Menstruační kalhotky pro každou ženu

Menstruace není příjemná pro žádnou ženu. Když se blíží naše dny jsme rozmrzelé, naštvané na celý svět a některé z nás prožívají celkem velké bolesti. Ano řeč je o menstruaci. Někdy jako žena uvažuji nad tím, proč to tak svět zařídil, že každý měsíc týden se nám rapidně mění nálada, musíme se hlídat, aby nám neprotekla vložka nebo tampon, a ještě nás u toho někdy jako pekelně bolí břicho. No my s tím nic neuděláme, ale můžeme si od toho trochu pomoci. Kromě tabletek na bolest nám mohou také pomoci menstruační kalhotky. O co se vlastně jedná?

žena

Možná to z ní divně, ale pokrok v materiálech šel až do takových výšin, že teď na sobě můžeme mít kalhotky, které nám sbírají menstruační krev bez toho abychom museli používat tampony nebo vložky. Kalhotky jsou ušité z materiálu, který dokáže až po dobu 12 hodin bez prosáknutí, a dokonce i zápachu sbírat krev. Poté kalhotky pouze klasickým způsobem vyperete. Kalhotky můžete samozřejmě používat i v noci a je možné je zakoupit dle síly Vaší menstruace. Tyto menstruační kalhotky se vyrábějí ve velikost XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL v mnoha barvách a třeba i s krajkou, aby byly nerozpoznatelné od jiných klasických kalhotek.

kalhotky

Velmi oblíbené jsou menstruační kalhotky v klasickém střihu s podšívkou. Jejich cena je sice vyšší, než byste dali za klasické kalhotky, ale je přímo úměrná jejich použití. Určitě je zajímavé, že kalhotky pro střední krvácení se dají srovnat ze savostí 4 tamponů. Pokud samozřejmě máte silné krvácení měli byste vybírat ty, které savostí odpovídají 6 tamponům. Menstruační kalhotky nakoupíte na e-shopech. Je dobré si koupit alespoň dvoje pro snazší výměnu. Určitě se nebojte a vyzkoušejte inovaci, která Vám třeba sedne tím, že už se nemusíte obávat prosáknutí a budete si den užívat naplno bez stresu toho, zda se Vám v upnutých kalhotách rýsuje vložka.

Recommended Articles