Zboží

Menstruační kalhotky pro každou ženu


Menstruace není příjemná pro žádnou ženu. Když se blíží naše dny jsme rozmrzelé, naštvané na celý svět a některé z nás prožívají celkem velké bolesti. Ano řeč je o menstruaci. Někdy jako žena uvažuji nad tím, proč to tak svět zařídil, že každý měsíc týden se nám rapidně mění nálada, musíme se hlídat, aby nám neprotekla vložka nebo tampon, a ještě nás u toho někdy jako pekelně bolí břicho. No my s tím nic neuděláme, ale můžeme si od toho trochu pomoci. Kromě tabletek na bolest nám mohou také pomoci menstruační kalhotky. O co se vlastně jedná?

žena

Možná to z ní divně, ale pokrok v materiálech šel až do takových výšin, že teď na sobě můžeme mít kalhotky, které nám sbírají menstruační krev bez toho abychom museli používat tampony nebo vložky. Kalhotky jsou ušité z materiálu, který dokáže až po dobu 12 hodin bez prosáknutí, a dokonce i zápachu sbírat krev. Poté kalhotky pouze klasickým způsobem vyperete. Kalhotky můžete samozřejmě používat i v noci a je možné je zakoupit dle síly Vaší menstruace. Tyto menstruační kalhotky se vyrábějí ve velikost XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL v mnoha barvách a třeba i s krajkou, aby byly nerozpoznatelné od jiných klasických kalhotek.

kalhotky

Velmi oblíbené jsou menstruační kalhotky v klasickém střihu s podšívkou. Jejich cena je sice vyšší, než byste dali za klasické kalhotky, ale je přímo úměrná jejich použití. Určitě je zajímavé, že kalhotky pro střední krvácení se dají srovnat ze savostí 4 tamponů. Pokud samozřejmě máte silné krvácení měli byste vybírat ty, které savostí odpovídají 6 tamponům. Menstruační kalhotky nakoupíte na e-shopech. Je dobré si koupit alespoň dvoje pro snazší výměnu. Určitě se nebojte a vyzkoušejte inovaci, která Vám třeba sedne tím, že už se nemusíte obávat prosáknutí a budete si den užívat naplno bez stresu toho, zda se Vám v upnutých kalhotách rýsuje vložka.

Podobné příspěvky