Zboží

Univerzální ochrana telefonů!

https://slovnik.czin.eu/madarsko-cesky/%3Fslovo%3Dnikterak ze:11pt“>Když si zakoupíte nový mobilní telefon, ať už dotykový anebo tlačítkový – musíte si na něj dát VŽDY ochranné pouzdro! Pokud tak neučiníte, může se velmi brzy stát, že telefon bude poškrábaný od různých jiných věcí, co máte například v tašce anebo se může nějak jinak poškodit. Ochranné pouzdro chrání Váš majetek proti nárazům i škrábancům. Je potřeba pamatovat si, že to není ale zázračné pouzdro, takže pokud Vám telefon spadne ze třetího patra panelového domu, tak to zcela jistě nepřežije. Leda by spadnul do bazénu plné té nejměkčí vaty.

dotykový telefon

Univerzální pouzdro na mobil můžete použít jen v rámci zakoupení stejné či podobné velikosti. Většinou se jedná o takzvané knížečky, které chrání přední displej, ale také záda telefonu. Telefon do nich buď zasunete anebo nalepíte díky „lepíku“. „Lepík“ je umístěný na posuvný plast, abyste mohli při vysunutí plastu pohodlně fotit. Většinou máte v balení ještě nějaké tyto nálepky zdarma, abyste mohli již nedržící nálepku vyměnit a nemuseli nic jiného nikde shánět. Tyto univerzální pouzdra nejsou nikterak špatná, takže po nich můžete také sáhnout. Co se týká tlačítkových mobilních telefonů – tak ty se většinou dávají do takzvané „ponožky“. Taková „ponožka“ lze umístit na krk, za pásek či do kapsy. Jak je již z názvu jasné, jedná se o silnější látku a celkový vzhled připomíná onu „ponožku“.

tlačítková nokie

Každý telefon jakékoliv hodnoty si zaslouží ochránit. Když si zakoupíte telefon, tak za něj vynaložíte nějaké peníze a určitě byste si nepřáli, aby se Vám telefon hned poškrábal anebo jinak rozbil, že? Telefon by měl být chráněný i když je Vám pět, osmnáct, třicet nebo sedmdesát let. Protože telefon si můžete poškodit v jakémkoliv věku a pokud používáte větu, že se nikdy nerozbil…. Dejte si na toto tvrzení veliký pozor. Tak se mrkněte na nejvhodnější pouzdro právě pro Váš telefon ještě dnes.

Podobné příspěvky