Business

Zimní dovolená na horách

Milujete zimní dovolenou, a to nejen díky lyžování, ale i díky překrásné krajině? Pokud ano, tak se letos vydejte do Čenkovic, kde Vás zaručeně nic nezklame. Čenkovice leží poblíž Bukové Hory a najdete zde vyžití nejen v lyžování, ale také v přírodních památkách, které jsou po blízkém okolí. Tudíž zde nemusíte jenom lyžovat, ale můžete se vydat překrásnou krajinou po okolí, které stojí za to.

čenkovice sjezdovka

Čenkovice sjezdovka Skibukovka.cz, Vám nabídne lyžování pro ty nejmenší i pro dospělé. Najdete zde spoustu tratí, a to v nejrůznějších stupních obtížnosti a délkách. Ski pas zde platí pro 8000 m sjezdovek a po celé délce jsou tyto sjezdovky zasněžovány. Dohromady zde můžete projet až 10 tratí a bude jen na Vás, jaké zvolíte. Samozřejmostí je, že se zde nacházejí bufety, restaurace a také bary, které můžete na své dovolené navštívit. Restaurace zde vaří jak klasickou českou kuchyni, tak speciality, jako jsou halušky, či italské těstoviny. Vybere si zde tak každý mlsný jazýček, a to včetně malých ratolestí.

čenkovice sjezdovka

Ubytování můžete zvolit jak u sjezdovky, tak v okolí sjezdovky. U sjezdovky najdete hned několik apartmánů, a to pro několik lidí. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, lednicí a také wifi, bez které se mnoho lidí v dnešní době neobejde. Těšit se samozřejmě můžete i na snídani, nebo na polopenzi. To však záleží na každém návštěvníky. Můžete si vařit sami, nebo si můžete vychutnat zdejší kuchyni. Samozřejmostí jsou i fotografie apartmánů a sjezdovek, které najdete na jejich internetových stránkách. Tak jako na jiných vlekách, se zde provozuje i večerní lyžování a je zde možnost si zaplatit instruktora, pro své malé ratolesti.

Neseďte tak celou zimu doma u krbu a zkuste trošku té aktivity na sjezdovkách. Zaručeně se Vám v Čenkovicích bude líbit a budete se sem rádi vracet nejen v zimě, ale i v letních měsících.

Podobné příspěvky