Láska

První láska

Pamatujete si na svou první lásku? A na to, jak jste byli zamilovaní? Myslím si, že na tohle asi nikdo nezapomene. Protože první láska je něco takového krásného a velkého, že na to opravdu nejde zapomenout. Já na to taky nikdy nezapomenu, i když to mám už takové celé v mlze a nic si nevybavuji extra přesně, protože stále něco tuším a vím, že to bylo opravdu krásné. První láska a taky první vztah nejde opravdu nikdy zapomenout. Sice moc jistě si to nepamatuji, věřím, že to bylo nezapomenutelné a taky věřím, že na tohle nikdo opravdu nezapomene.

Srdce. Znak lásky.

Tak jsem si řekla, že udělám takový malý průzkum mezi kamarády. Každého jsem se vlastně zeptala, jestli si ještě pamatuji na svou první lásku a taky vztah. Byla jsem tedy opravdu nadšená, kdy si opravdu každý vzpomněl a taky si pamatoval to, kdo byla jejich první láska.

Už dlouho jsem nedostala růži z lásky.

Byla jsem taky někdy opravdu překvapená, když jsem zjistila, že třeba jejich například první láska byla nyní moje nejlepší kamarádka. A ejhle! S tímhle se mi třeba moje tehdejší nejlepší kamarádka vůbec nepochlubila. Tak jsem si řekla, že docela hodně zajímavé, že láska a vztahy se někdy opravdu tají. A proč? Proč by někdo tajil svou první lásku? Myslím si, že v tom asi hraje něco důležitého, nějaká zajímavá roli. Možná to byla zakázaná láska, třeba rodiče si tohle nepřáli. Jenomže jak všichni víme, tak zakázané ovoce nejvíc chutná a tohle chápu a rozumím tomu. A jak jste na tom byli vy? Taky jste zapírali svou velkou lásko nebo jste o tom nechtěli nikomu říct? Je opravdu mnoho způsobů, jak tajit lásku nebo vztah. Někdy ale opravdu chápu, že rodiče si nepřejí, aby se jejich dítě s někým stýkalo. já jsem příklad. Taky jsem se scházel a s jedním klukem, který byl ale kriminálník, takže jsem velmi často musela skrývat fakt, že se stále s přítelem ještě stýkáme. takové vztahy nejsou zrovna ideální. 

Podobné příspěvky