Peníze

Kvalitní hypotéka

Nikdy bych nevěděla, kolik je druhů hypoték. https://www.finance.cz/bydleni/hypoteky/srovnani-klasickych-hypotek/ A taky jsem se nedávno dozvěděla, že existuje hypotéka pro podnikatele. A jaký je mezi tím vůbec rozdíl? Jaký je rozdíl, hypotéka pro podnikatele a obyčejná hypotéka pro občany? A co třeba americká hypotéka, která je velmi populární v poslední době? Podle mého názoru to jsou asi jenom slovíčka, je to takové slovíčkaření, protože už asi žádný podnikatel anebo další lidé neví, jak pojmenovat hypotéky, protože vůbec nevím, jaký by měl být finanční rozdíl mezi hypotékou pro podnikatele anebo hypotékou pro obyčejné lidi, kteří nejsou podnikatelé.

Podnikání taky zahrnuje dopravy.

Nicméně jsem na tohle jsem se ptala bankéře, protože jsem byla docela naštvaná, protože můj bratr, který podniká, hypotéku vůbec nedostal. Tak proč tedy sakra existuje hypotéka pro podnikatele, když ji bratr podnikatel nedostal? Přitom vůbec není zadlužený a ani není v insolvenci, a přitom vydělává hodně peněz. Tak proč by nedostal hypotéku pro podnikatele? Přišlo mi vysvětlení, že prý to nějak nevyšlo. A vůbec jsem nerozuměla tomu, že to nějak nevyšlo. A to tam nemohli dát nějaký rozumný důvod, proč bratr nedostal podnikatelskou hypotéku? Podle mého názoru oni asi udělali chybu a nechtěli si to nechat připustit.

Hypotéka je někdy výhodná.

Takže můj bratr si po půl roce zažádal znova o podnikatelskou hypotéku. A ejhle. Asi za dva měsíce mému bratrovi přišel dopis, že mu hypotéku pro podnikatele schvalují. Byla jsem opravdu ráda, protože bratr byl štěstím bez sebe. A skoro štěstím brečel. Konečně dostal svou podnikatelskou hypotéku, takže mohl pořídit dvě firemní auta. Jeho poslední firemní auta už opravdu dosluhovala a vážně to chtělo nová auta. Vždyť i majetek a firemní věci podnikatele či firmu nějak reprezentují, tak si bratrovi nedivím, že toužil po tom, aby měl podnikání lepší a lukrativnější. A tak co tedy říkáte na hypotéku pro podnikatele Nebankovnihypoteka.cz?

Podobné příspěvky