Lidem, kteří na internetu něco hledají, se ne vždy poštěstí najít to nejlepší. Ale kdo hledá na našem webu, tomu se obvykle poštěstí najít právě to nejlepší.

Business

Jak pozvednout kvalitu veřejného stravování s propagací na Internetu

Kdybyste v roce 1997 splouvali řeku Ohři a cestou se zastavili při své plavbě pod středověkým hradem Loket, možná byste si povšimli sice méně nápadného, ale vyhlášeného výdejního okénka, kde se každý (zřejmě pracovní) den vydávaly obědy. Šlo o místní vývařovnu, kde byly zaměstnány kuchařky, které svou práci odváděly svědomitě, poctivě a hlavně srdcem – s láskou – a bylo to znát. I pro vodáky to mělo obrovský význam a ti dokázali docenit kvalitu jídel, kterým se sotva vyrovnala běžná domácí kuchyně.

hotová jídla

Tímto bychom vás chtěli inspirovat k něčemu podobnému, pokud pracujete v oboru a máte zájem tyto služby nabízet za rozumnou cenu. S jídlem je to totiž poměrně jednoduché, co se týče reklamy – kdokoli si pochutná, obvykle si svou zkušenost nenechá pro sebe a naláká tím další klientelu. Můžete však svou snahu podpořit i jinak – a to velmi efektivně – na Internetu.

V roce 1997 jen málokdo o vývařovně obědů v Lokti věděl, kromě místních obyvatel to byli zejména náhodní návštěvníci města, a i ti mohli snadno tyto prostory přehlédnout. V té době byl také Internet v plenkách a neexistovaly takové možnosti, jaké máme dnes. Máte-li tedy zájem, dnes lze využít metod SEO v Praze anebo PPC reklamy v Brně, které k vám mohou přitáhnout pozornost těch, co se teprve chystají navštívit vaše město. Jistou možností je také rozvážka jídel pro místní zájemce a ti si mohou pokrmy objednávat např. z webových formulářů.

problematika SEO

Specialisté na tvorbu webových stránek vám mohou poradit propagovat i jiné, alternativní možnosti, např. nabízet výrobky zdravé výživy z celozrnných obilovin či luštěnin, bezmasé pokrmy pro vegany a vegetariány, polotovary pro domácí zpracování a nabízet mimo jiné i recepty, případně vytvářet další pracovní příležitosti. A máte-li dobré nápady a jste-li pracovití, může vaše činnost výrazně pozvednout kvalitu veřejného stravování.

Recommended Articles