Zboží

Čaj jako nepřítel


Když má člověk dvacet let, tak si to ani nějak moc neuvědomuje, že je to právě čas, který mu pomaličku, ale jistě ukusuje den po dni a hodinu po hodině jeho života. Ani ve čtyřiceti to ještě není taková nějaké divočina, ale přece jen už to člověka donutí se občas zamyslet a pitvat svůj uběhlý život. No a po padesátce je to častější. Přicházejí nemoci, ozývají staré bolístky, takže v šedesáti má spousta lidí to chuť prostě zabalit.

Dámy si nějak v tomto období odbudou přechod a muži…

manželská postel

U velké většiny mužů dochází v tomto období k erektilní dysfunkci. Je úplně jedno, zda v životě sportoval a žil střídmě, nebo jak se říká, chlastal extraligu a cpal se tím co bylo po ruce. Jen ty druhé to asi potká o něco dříve než ty první, ale všeobecně se to dokázat nedá. Takže to prostě čeká na každého, a věřte, že pro žádného pána to není nikterak veselé zjištění. Naopak. Docela jej to může rozhodit a zhusta se tak také děje.

Muž vlastně zažívá takovou situaci poprvé. Nic tomu nenapovídalo, ale večer v ložnici zjistí, že nemůže svou partnerku uspokojit a tím, že se již počítá mezi nemohoucí a impotentní dědky. Jenže to si muž pouze nemyslí, není to pravda a rozhodně se tato situace dá řešit. Jen se nesmí házet flinta do žita. Právě naopak, věc se musí řešit konstruktivně a nejlépe i s partnerkou, která to stejně ví i když jí to partner neřekl. Ony na to mají ženy nějaký radar nebo něco takového, takže je zbytečné to před nimi zastírat, vymlouvat se a prchat z ložnice.

ložnice

Řešení je velmi jednoduché a jmenuje se Kamagra. Není to nic nového, naopak, je to zde již spoustu let a obsahem je silendafil. Stejně jako ve slavnější Viagře. Kamagra je vlastně generikum s naprosto stejným účinkem i naprosto stejným obsahem právě onoho silendafilu. A navíc jako bonus je kamagra na dobírku, čímž pánům odpadá návštěva lékárny.

Podobné příspěvky