Bydlení

Zbavte se nájmu


Lidé se doslova zbláznili a realitní trh se nafoukl do nevídaných rozměrů. Razantně se zvýšila cena za nemovitosti, a proto si je dnes nemůže dovolit roli lidí jako dřív. Jenže bydlet člověk musí, a proč vyhazovat peníze za nájem, když můžete mít svůj vlastní dům? Pokud máte zhruba půl milionů korun či si můžete zařídit financování a máte vlastní pozemek, máte napůl vyhráno, a ve svém můžete bydlet i dnes. Skvělou variantou jsou mobilní domy, které nestojí tolik co klasický zděný dům, a stojí zlomek.

mobilní domy

Mobilní dům není ostuda
Dříve si s sebou moilní domy nesly cejch, že v nich bydlí jen lidé bez peněz. To už ale neplatí – je to vyhledávaný druh bydlení i mezi lidmi, kteří by si mohli postavit klasický dům, ale třeba jim stačí tento domek, a peníze raději investují jinam. V naší nabídce je více než 150 domů skladem, a všechny jsou připraveny k nastěhování – najdete v nich všechno co je potřeba k pohodlnému životu – jsou tu ložnice, obývací prostor s kuchyňským koutem, koupelna s wc, kamna a v zateplených variantách je možné bydlet celoročně.

Jedním z žádaných domů je CARNABY BELVERDERE. Poskytne vám 40 m2, které jsou srovnatelné s běžně velkým bytem. Prohlédněte si fotografie i veškeré informace, a rozhodněte se koupit si svůj vlastní dům, který je v případě potřeby možné převézt jinam. V domech jsou připraveny přípojky, stačí se napojit na vodu, plyn, odpady a elektřinu.

mobilheimy na ulici

Stavební povolení?
Některé úřady mohou k postavení domu na pozemek vyžadovat stavební povolení, jiné ohlášky, a některé to nemusí řešit vůbec. Pokud si nejste jisti, raději se informujte tam, kde chcete dům mít. Domy jsou prostorné a žít se vám tady bude dobře. Domky si můžete prohlédnout osobně, stačí si sjednat schůzku. Kromě klasických domů máme i velmi moderní domy, které mohou směle konkurovat novostavbám.

Podobné příspěvky