Lidem, kteří na internetu něco hledají, se ne vždy poštěstí najít to nejlepší. Ale kdo hledá na našem webu, tomu se obvykle poštěstí najít právě to nejlepší.

Bydlení

Zbavte se nájmu

Lidé se doslova zbláznili a realitní trh se nafoukl do nevídaných rozměrů. Razantně se zvýšila cena za nemovitosti, a proto si je dnes nemůže dovolit roli lidí jako dřív. Jenže bydlet člověk musí, a proč vyhazovat peníze za nájem, když můžete mít svůj vlastní dům? Pokud máte zhruba půl milionů korun či si můžete zařídit financování a máte vlastní pozemek, máte napůl vyhráno, a ve svém můžete bydlet i dnes. Skvělou variantou jsou mobilní domy, které nestojí tolik co klasický zděný dům, a stojí zlomek.

mobilní domy

Mobilní dům není ostuda
Dříve si s sebou moilní domy nesly cejch, že v nich bydlí jen lidé bez peněz. To už ale neplatí – je to vyhledávaný druh bydlení i mezi lidmi, kteří by si mohli postavit klasický dům, ale třeba jim stačí tento domek, a peníze raději investují jinam. V naší nabídce je více než 150 domů skladem, a všechny jsou připraveny k nastěhování – najdete v nich všechno co je potřeba k pohodlnému životu – jsou tu ložnice, obývací prostor s kuchyňským koutem, koupelna s wc, kamna a v zateplených variantách je možné bydlet celoročně.

Jedním z žádaných domů je CARNABY BELVERDERE. Poskytne vám 40 m2, které jsou srovnatelné s běžně velkým bytem. Prohlédněte si fotografie i veškeré informace, a rozhodněte se koupit si svůj vlastní dům, který je v případě potřeby možné převézt jinam. V domech jsou připraveny přípojky, stačí se napojit na vodu, plyn, odpady a elektřinu.

mobilheimy na ulici

Stavební povolení?
Některé úřady mohou k postavení domu na pozemek vyžadovat stavební povolení, jiné ohlášky, a některé to nemusí řešit vůbec. Pokud si nejste jisti, raději se informujte tam, kde chcete dům mít. Domy jsou prostorné a žít se vám tady bude dobře. Domky si můžete prohlédnout osobně, stačí si sjednat schůzku. Kromě klasických domů máme i velmi moderní domy, které mohou směle konkurovat novostavbám.