Hry

Stěhujeme se potají kvůli konfliktním sousedům

Někteří lidé prožívají v životě velmi nepříjemné okamžiky, jejichž příčinou jsou neutěšené sousedské vztahy. Možná si v této souvislosti vybavíte legendární film „Co je doma, to se počítá, pánové“ z roku 1980, kde mezi Novákovými a Bartáčkovými probíhaly neustálé rozepře, hádky, nevraživost, závist atd. Odehrává-li se něco takového ve filmu, kde se nás to přímo netýká, je to zcela odlišné ve srovnání s tím, prožít podobné situace na vlastní kůži. Častokrát to bývá důvodem k odstěhování se, a třeba i na druhý konec republiky.

krabice na stěhování

Stěhování, které se odehrává potají, není vůbec obtížné naplánovat a realizovat. Budete k tomu potřebovat pouze spolehlivého společníka, resp. dva společníky. Tím prvním bude váš parťák, kamarád, který vypomůže s nakládkou těžších břemen, a druhým společníkem se stane vaše tažné zařízení Opel Zafira Amsa. Pronajmete si z hobby marketu přívěsný vozík, přistavíte vůz před váš dům a můžete začít.

přívěsný vozík

Aby stěhování proběhlo potají, je samozřejmě logické provést jej v nočních hodinách, a to v naprosté tichosti. S trochou šikovnosti se to dá zvládnout, a důležité je zároveň mít již sbalené všechny věci a rozebraný nábytek, abyste se pak ničím nezdržovali, a vše mohlo probíhat velmi rychle a kontinuálně. Mějte nachystané i občerstvení a dostatek nápojů, aby nebylo nutné zajíždět autem k čerpací stanici. Noční stěhování bývá zároveň velmi rychlé, protože venku je klid, nikdo vás nezdržuje, s nikým neztrácíte čas ve vzájemných rozhovorech a na silnicích je minimální provoz a netvoří se prakticky žádné kolony.

Až budete naposledy opouštět byt, nezapomeňte vytřít po sobě schody a uvést dům do stavu, jaký byl před vaším stěhováním. Vaši sousedé se ráno po probuzení vůbec nemusí domnívat, že už v bytě nejste, a bude pro ně velkým překvapením, až se namísto vás ve dveřích objeví cizí lidé.

Podobné příspěvky