Zboží

Jak pečovat o své obočí?

Nevíte, jak pečovat o své obočí? Mnoho žen tuto péči opomíjí, ale obočí vyžaduje také svou péči. Jeho celková úprava určuje jak vypadá váš obličej jako celek, jeho rysy a pokud není upravené, může kazit celkový dojem z jinak dokonalého obličeje. V posledních letech se na úpravu obočí více zaměřily kosmetické firmy a tím vzniklo mnoho různých produktů určené na obočí. Speciální žiletky, séra na růst obočí, gely na fixování, tužky, fixy a mnoho dalšího. Tyto produkty seženete ve všech cenových kategorií, takže peníze nejsou žádná omluva pro neupravené obočí.

obočí

Dříve bylo trendy nosit tenké obočí, dnes je tomu právě naopak. Spíše je moderní nosit obočí hustější ale to neznamená, že by nemělo být upravené. Jen je spousta z nás, kteří netuší, jak se svým obočím pracovat, aby vypadalo plně a upraveně. Jak tedy postupovat? Nezapomeňte své obočí čistit. Pokud se večer odličujete, což byste rozhodně měli, nezapomeňte odličovacím přípravkem jemně promasírovat i vaše obočí. Smyjete z něj všechny produkty a jemná masáž stimuluje růst chloupků. Nevytrhávejte si obočí zbytečně moc. Pokud si nejste jistí, jaký tvar by vám slušel, obraťte se na zkušenou kosmetičku, která vám pomůže určit tvar obočí, který bude vašemu obličeji nejvíce slušet.

líčení

Místo klasické pinzety vyzkoušejte takzvané žiletky na obočí. Ty seženete v každé drogérii. Odstraňujte ale jen chloupky, které rostou mimo linii vašeho obočí. Žiletky vám snadno dopomohou udržovat požadovaný tvar vašeho obočí. Vyzkoušejte vmasírovat každý večer do obočí ricinový olej nebo sérum na růst obočí. To vám pomůže mít krásné a plné obočí. Dělejte to ale opravdu poctivě každý večer. Pokud vyrážíte ven, upravte své obočí pomocí gelu, který ho zafixuje a dodá mu upravený vzhled. V místech, kde máte obočí řidší, si dopomozte tužkou na obočí nebo stíny, které jsou na úpravu obočí určené.

Podobné příspěvky