Lidem, kteří na internetu něco hledají, se ne vždy poštěstí najít to nejlepší. Ale kdo hledá na našem webu, tomu se obvykle poštěstí najít právě to nejlepší.

Hry

Rozsvítíme naši starou linku!

Už je sice starší, ale máme ji prostě rádi a nechceme ji ještě poslat do „starého železa“. Chtělo by to ovšem nějaké to vylepšení, modernizaci, svěží změnu. Jak to provést? Někdy stačí detaily. Například změna osvětlení. Pomůže třeba nová zářivka. Nebo změna barvy dvířek, typu baterie, pracovní desky. Možností je mnoho. Máme pár tipů, jak na to.

osvětlení kuchyně

Pořádně si posvítíme
Na přípravu dobrot je potřeba pořádně vidět. Nechtělo by to nové, lepší světlo? I do starší linky je možné přidat moderní světelné zdroje. Hodí se sem dobře třeba na montáž nenáročné LED osvětlení v liště.

Pořídíme novou pracovní desku
Vzhled linky dost podstatně promění také nová pracovní deska. Při této práci je potřeba dobře měřit, protože desky z některých materiálů (například kamenné či keramické) se nedají dodatečně upravovat! Ale pokud jsme trochu zruční, zvládneme to. Odmontujeme baterii, dřez i všechny spotřebiče. Odstraníme starou desku. Nainstalujeme novou. A nakonec všechna zařízení vrátíme na místo. Zní to celkem jednoduše. Nezapomínáme ovšem na staré známé rčení „dvakrát měř, jednou řež“!

Vyměníme baterii a dřez
Nová baterie a dřez také linku dost vylepší. Stejně jako je tomu u pracovní desky, i zde je mnoho možností. Výběr velikostí, materiálů a stylů je v obchodech s tímto zbožím opravdu velký. U baterie se zaměříme na výběr správné délky ramene. U dřezu nezapomínáme, že pokud si vybereme menší, než byl ten starý, bude nutné vyměnit i desku. U většího si zase dáme pozor, aby nebyl prostornější, než je skříňka pod ním.

Vytvoříme nový prostor nad deskou
S proměnou prostoru nad deskou nám může pomoci nová hezká samolepící fototapeta nebo nové obkladačky. Výběr je také velký, záleží jen na našem vkusu a odvaze ke změně. Hlavně nezapomínáme, že použitý materiál by měl být omyvatelný!

bodovky

Vyměníme nebo vylepšíme dvířka
Dvířka můžeme buď rovnou celá vyměnit za nová nebo dát těm starým „nový kabátek“. Použité tapety či barvy volíme opět omyvatelné! Další možností, jak vylepšit dvířka a šuplíky, je také instalace nových hezkých úchytů.

Recommended Articles